رپورتاژ آگهیفن طراحی داخلیفن طراحی ساختمان

نوع چیدمان منزل تازه عروس در آپارتمان نقلی

ما در ادامه این مطلب،پیرامون نوع چیدمان مبلمان منزل تازه عروس با شما صحبت خواهیم نمود.

خرید مبل همیشه یکی از اصلی ترین مراحل خرید جهیزیه عروس به حساب می آید.به این علت که تازه عروس ها بسیار به هماهنگی رنگ در فضاسازی دکوراسیون منزل خود اهمیت می دهند.به همین جهت تلاش می کنند که سبک چیدمان مورد نظر خود را به صورت کامل اجرا نمایند.به طور مثال اگر سرویس خواب خود را سلطنتی،مدرن یا کلاسیک انتخاب نمایند،ترجیح می دهند که دیگر وسایل هم بر این اساس خرید و با محیط خانه هماهنگ گردند.بر این اساس در بازارتنوع بالایی از مبلمان وجود دارد که می توانیدانتخاب وخرید نمایید،اما به علت نوسان قیمتی بالا و عدم استفاده از مواد اولیه مناسب و در بعضی موارد عدم قبول سفارشات ساخت بر اساس نظر شخصی مشتری،مانع از خرید شما به صورت سنتی و روتین از بازار می گردد.

برای رسیدن به یک خرید مناسب مبلمان استیل ، راحتی ، سرویس خواب و مبلمان استیل کلاسیک از طریق سایت مبل روهی ،دی جی کالا ، ترب و سایت آف دکور می باشد.در نظر گرفتن صفر تا صد نیاز و سلیقه شما و نیز سفارشی سازی کردن محصول،مناسب با هارمونی و هماهنگی رنگی که در منزل از آن پیروی می نمایید و همچنین به روز بودن مدل ها نسبت به مدل های خارجی خیلی مهم هستش.

ما در ادامه این مطلب،پیرامون نوع چیدمان مبلمان منزل تازه عروس با شما صحبت خواهیم نمود.

نوع چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی
نوع چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی

نوع چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی

برای چیدمان حرفه ای مبلمان در خانه های آپارتمانی نیازی نیست که یک دکوراتیو حرفه ای باشید،همین که انتخاب درستی برای چیدمان داشته باشید کار شما اصولی انجام می شود.

چیدمان مربعی

شما با استفاده یک فرش شش متری که درست در مرکز مبلمان شما قرار داده می شود می توانید به یک دکوراسیون با چیدمان مربعی دست پیدا کنید.کافیست دو کاناپه را روبروی هم قرار داده و سپس دو مبل تکی را در کنار کاناپه ها روبروی یکدیگر قرار دهید.در اطراف آن نیز می توانید میزهای عسلی را قرار دهید.

چیدمان مستطیلی

اگر می خواهید یک چیدمان به شکل مستطیل داشته باشید ما به شما اضافه کردن دو صندلی یک نفره مهمان را در صورت داشتن فضای بیشتر توصیه می نماییم.در این راستا می بایست با فاصله بیشتری چیدمان مربعی شکل دنبال گردد.خرید یک فرش نه متری و قرار دادن دو کاناپه سه نفره در یک قسمت به حالت ال مانند و قرار دادن دو مبل تکی و دو صندلی مهمان در قسمت دیگر چیدمان مستطیلی را برایتان فراهم می نماید.شما می توانید از مبل ال مستطیلی شکل استفاده نمایید.

چیدمان ساده خطی

یکی از ساده ترین و متداول ترین خریدهایی که پیش روی شماست چیدمان خطی می باشد.این امر بستگی به فضای محیط زندگی شما دارد.اگر همزمان با خرید مبل به فکر خرید میزنهارخوری هم هستید،می توانید یک نیم ست را در مجاورت با میز تلویزیون به صورت خطی قرار داده و سپس در گوشه دیگر سالن سرویس نهار خوری خود را با توجه به فضایی که دارید بچینید.

نکاتی برای چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی
نکاتی برای چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی

نکاتی برای چیدمان مبلمان در خانه های آپارتمانی

. توصیه می شود از مبل هایی که دارای تاج و دسته بلند و عریض هستند استفاده نگردد تا فضا کوچک به نظر نیاید.

. برای آن که اصول فنگ شویی در موقع چیدمان منزل رعایت گردد باید مبل ها با فاصله چیده شوند و در مقابل درب وردی برای جریان انرژی مبلی قرار داده نشود.

. تم های رنگی روشن برای بزرگ نشان دادن فضای خانه روش دیگری است که به شما پیشنهاد داده می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا