رپورتاژ آگهیقیمت ایزوگامقیمت مصالح ساختمانیوبلاگ

قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۳

لازم است تا شما عزیزان در رابطه با قیمت ایزوگام بدانید که این قیمت همیشه به همراه نصب ایزوگام اعلام می گردد . قیمت ایزوگام  در سال 1402 به صورت متری بین عددی با توجه به خدمات مختلف مورد نیاز به صورت متغیر اعلام می شود.

قیمت ایزوگام

لازم است تا شما عزیزان در رابطه با قیمت ایزوگام بدانید که این قیمت همیشه به همراه نصب ایزوگام اعلام می گردد . قیمت ایزوگام  در سال ۱۴۰۳ به صورت متری بین عددی با توجه به خدمات مختلف مورد نیاز به صورت متغیر اعلام می شود.

عوامل زیادی بر قیمت ایزوگام به صورت نهایی تاثیر می گذارد. برای قیمت ایزوگام  هزینه نصب ایزوگام برای نواحی و قسمتهای کوچک و کم وسعت دیگر بر میزان و مقدار قیمت ایزوگام افزوده نگردیده و محاسبه نمی شود. در زیر جزئیات بیشتری در مورد هزینه نصب و قیمت ایزوگام به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

شیوه تعیین و محاسبه قیمت ایزوگام

دو راه و دو شیوه برای تعیین قیمت ایزوگام وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد . اما قبل از شروع و توضیح نحوه محاسبه قیمت ایزوگام تهران ،ما به شما عزیزان توصیه می کنیم مطالبی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت را با تمرکز و توجه کافی مطالعه بفرمایید .

در ادامه به ذکر نکات و عوامل موثر بر محاسبه و تعیین قیمت ایزوگام خواهیم پرداخت ؛ لطفا با ما همراه باشید.

قیمت ایزوگام و محاسبه به صورت متری

قیمت ایزوگام به همراه هزینه نصب برای متراژهای بزرگتر از ۵۰ متر در متر مربع به گونه دیگر و متفاوتی محاسبه گردیده و اعلام می شود که با متراژ های کمتر از ۵۰ متر تفاوت دارد و آخرین قیمتهای اعلامی مربوط به بهار سال ۱۴۰۳ می باشد..

قیمت ایزوگام به هماره هزینه نصب به صورت چَکی

قیمت ایزوگام به همراه هزینه نصب برای مناطق کوچک و مکان هایی مانند حمام، قیمت بنسب ایزوگام به صورت دستمزد روزانه و ناخالص بیان می شود.

دستمزد و قیمت ایزوگام به همراه نصب آن

هزینه و قیمت ایزوگام به همراه نصب ایزوگام اگر خودتان تجهیزات کار را تهیه کنید،  در روز برای هر متخصص متغیر است و قیمت متفاوتی را شامل می شود.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

همانطور که مشاهده می کنید قیمت ایزوگام در زمان نصب ثابت نبوده و متغیر خواهد بود. عوامل زیادی در تعیین هزینه و قیمت ایزوگام نقش دارند.

این موارد عبارتند از:

برند ایزوگام انتخاب‌شده و تاثیر آن بر قیمت ایزوگام

بیشتر ایزوگامی که در نصب استفاده می شود یکی از دو نوع پلیمری یا دمیده (قیری) است. برای اطلاع از قیمت ایزوگام خوب است قیمت محصولات مختلف را داشته باشیدتا با دید بهتری بتوانید برای اطلاع از قیمت ایزوگام در بازار جستجو کرده و قیمت های مختلف را بررسی نمایید.

متراژ و هزینه و قیمت ایزوگام به همراه نصب

اندازه فضای ایزوگام یا در واقع مساحت ؛اولین و مهمترین عامل در محاسبه هزینه نصب و قیمت ایزوگام است.به اینصورت که هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد ، قیمت ایزوگام و هزینه نصب آن کمتر می شود.

عموما فروشندگان ایزوگام شرایط و توان اجرا و نصب ایزوگام را در کنار هم و به صورت کلی برای شما عزیزان فراهم می کنند و در کنار نصب قیمت ایزوگام مناسبی را برای خدمات به شما عزیزان ارائه می دهند.

هزینه حمل و نقل و قیمت ایزوگام

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت ایزوگام و هزینه های مهم اجرا و نصب ایزوگام هزینه حمل و نقل محفظه ها و کپسول های ایزوگام و سایر مواد و لوازم مورد نیاز برای نصب در محل می باشد. به طور معمول، این هزینه ها با این عوامل برای خریداران محترم تغییر می کند.

هر چه نیروی کار بیشتری در ساختمان برای تهیه مواد و لوازم ایزوگام در محل مورد نیاز باشد، هزینه حمل و نقل نیز بیشتر خواهد بود و بدین صورت قیمت ایزوگام بالاتر خواهد رفت.

اگر فضای کار بسیار بزرگ باشد به طوری که برای حمل وسایل مورد نیاز به بیش از یک خودرو نیاز باشد طبیعتا هزینه های جابجایی افزایش می یابد و مبلغ نهایی قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه زیرسازی و شیب‌بندی در قیمت ایزوگام

بهترین ایزوگام برای سقف همیشه به طور مستقیم با ترانشه های سطحی به عنوان نقاط جمع آوری آب باران مرتبط است به طور کلی قبل از نصب ایزوگام ، خاک باید به خوبی آماده شود و به خوبی کج و شیب دار شود بنابراین بهتر است هنگام محاسبه قیمت ایزوگام از فروشنده ایزوگام بخواهید که مراحل اجرا و هزینه آماده سازی را برآورد کرده تا تمامی هزینه های اجرای زیر سازی نیز بر قیمت ایزوگام تاثیر گذار شود تا قیمت اصلی مشخص گردد.

در این صورت باید قیمت ایزوگام به همراه هزینه چسب را نیز در نظر گرفت. بنابراین بهتر است قبل از نصاب ایزوگام مواد لازم را خریداری کنید و به یاد داشته باشید که مواد بر قیمت ایزوگام تاثیر می گذارد.

نقشه پشت بام و قیمت ایزوگام

ایزوگام قالبی علاوه بر کاربرد اصلی، جنبه زیبایی نیز دارد و برای محافظت از دیوارها و استخرها در برابر رطوبت و بارشهای شدید استفاده می شود و به همین دلیل می تواند تفاوت قیمت ایزوگام نسبت به ایزوگام های معمولی داشته باشد.

قیمت ایزوگام در کدام برند ایزوگام بیشتر است؟

قیمت تمام محصولات موجود در بازار به برند آنها بستگی دارد.قیمت ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین قیمت ایزوگام با کیفیت و معروفتر بالاتر بوده و همیشه نیز در بازار به این صورت بوده و اما در اصل قیمت ایزوگام نباید با کیفیت آن خیلی در ارتباط باشد که این نیز یکی از نکته های منفی بازار داخلی ما می باشد که جنس گرانتر را به معنی کیفیت دار بودن آن می شناسند.

راهکاری برای کاهش هزینه و قیمت ایزوگام وجود دارد؟

قیمت ایزوگام بدون نصب ممکن است کمی کمتر باشد. با این حال، شما نباید ایزوگام را خودتان نصب کنید و این کار را به حرفه ای ها بسپارید. نصب ایزوگام تنها راه محافظت از سطوح در معرض جریان آب و رطوبت نیست. نانو عایق ها می توانند جایگزین خوبی برای ایزوگام باشند.

اکنون می توانید با توجه به بودجه خود تصمیم بگیرید که آیا قیمت ایزوگام برای عایق کاری مد نظرتان برای شما مقرون به صرفه است یا خیر.

توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و فوت و فن ساختمان در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا