وبلاگ

سخن توسعه دهنده پس از رد طرح ۵Plus به شرکت شکست خورده

به گزارش سایت ساختمان : جیکوب جومانی، مدیر اجرایی پروژه مشتری جومانی هولدینگ، به AJ گفت که پس از اینکه یک بازرس درخواستی را از سال ۲۰۲۰ برای پیشنهادی که توسط ۵Plus طراحی شده بود را کنار گذاشت، «هیچ راه دیگری» به جز ساختن طرح ۲۰۱۶ در زمین منچستر باقی نمانده است. .

بازرس برنامه ریزی G Rollings حکم داد که طرح های ۵Plus به شخصیت و ظاهر منطقه آسیب می رساند و برای ایمنی بزرگراه مضر است. به گفته این بازرس، فضای ناکافی در فضای باز به این معنی است که توسعه شرایط زندگی قابل قبولی را برای اشغالگران آینده فراهم نمی کند.

جومانی به AJ گفت که با پیشنهادات رد شده دیگر تلاش نخواهد کرد.

او گفت: ما سه سال برای رسیدن به این مرحله وقت گذاشته‌ایم و من هیچ فایده‌ای برای صرف زمان بیشتر با برنامه‌ریزی نمی‌بینم. “این اتلاف وقت است، زیرا این سیستم عملی و عملی نیست.”

شوراها شش سال پیش موافقت مشروط برای طرح‌های شرکت معماری بلوک لیورپول برای ساخت ۸۹ آپارتمان در ۱۲ طبقه، از جمله پارکینگ زیرزمینی ۳۰ فضایی و امکانات پارکینگ بیشتر در سطح همکف در محل خانه MKM سابق در جاده وارویک در منطقه استرتفورد

اگرچه بلوک در سال ۲۰۱۷ یک مدیر تصفیه را منصوب کرد و در سال ۲۰۲۱ به طور رسمی منحل شد، اما طرح آن از نظر برنامه‌ریزی اجرا شده است، زیرا مقدمات آن در عرض سه سال از تاریخ تصویب برنامه‌ریزی انجام شده و سایر شرایط نیز برآورده شده است.

با این حال، جومانی ۵ پلاس را منصوب کرد تا یک چشم انداز جایگزین ۱۳ طبقه و ۸۸ مسطح برای این طرح ترسیم کند که شامل تنها ۶ جای پارک خودرو است که اکنون در خارج از ساختمان قرار دارد، همراه با ۱۰۰ مکان پارک دوچرخه در سطح همکف. .

این پیشنهادها برای تصویب توسط افسران برنامه‌ریزی شورای ترافورد توصیه شد، اما در ماه مه ۲۰۲۱ توسط شوراها رد شد، قبل از اینکه رولینگز درخواست تجدیدنظر علیه آن تصمیم را در ماه گذشته رد کرد.

جمعه ای گفت: هزینه های ساخت با تورم افزایش می یابد و هزینه زیرزمین این روزها قابل توجه است. اما ما چاره ای جز اجرای طرح موجود نداریم. هدر دادن زمان یا پول بیشتر برای برنامه ریزی معنا ندارد.

او افزود: “طرح ۵Plus دوست‌داشتنی بود – سالن استراحت، سالن بدنسازی، محوطه‌سازی، امکانات رفاهی روی پشت بام، حتی یک کارگاه دوچرخه‌سواری.”

۵ پلاس از اظهار نظر خودداری کرد.

رضا امیری

نوشتاری به آیندگان...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا